אחסון אתרים

אחסון אתרים

הקבצים אשר נמצאים על האתר שלכם זקוקים למקום שבו תוכלו לאחסן אותם בצורה בטוחה ואיכותית. חברות אחסון אתרים מציעות ללקוחותיהן את האפשרות לאחסן את האתר שלהם ואת קבציו השונים על גבי השרתים שלהם. שרתים אלה מכילים שטחי אחסון עצומים אשר מאפשרים אחסון של מספר גדול של אתרים. אנחנו כאן על מנת לעשות לכם סדר בין מה שחשוב להכיר בנוגע ליתרונות של אחסון האתר שלכם בעזרת חברה מקצועית ומה חשוב לבדוק בנושא.

היתרונות של אחסון אתרים על גבי שרתי חברה מקצועית

בין הסיבות לפנייה לחברה העוסקת בתחום בכדי לאחסן את האתר שלכם על גבי שרתי החברה ניתן למנות את היכולת לאפשר זמינות של האתר בכל שעות היממה ולאורך כל ימות השנה. בנוסף, אחסון אתר עלול להפעיל עומס על המחשב ומצריך שימוש במשאבים רבים (חיבור איכותי לאינטרנט, מהירויות העלאה והורדה, כוח עיבוד ועוד) שאחסון עצמי לא מסוגל לספק. זאת ועוד, חברות אחסון האתרים יספרו לכם שירות ותמיכה טכנית ומקצועית בכל מה שתזדקקו לו בתור לקוחות החברה.
חדשות לבקרים אנו שומעים על פריצה או מתקפת סייבר לאתר כזה או אחר ואתם בטוח מעוניינים לבחור באפשרות שתגן על האתר שלכם באופן הטוב ביותר. עם כך, חשוב להכיר כי אחסון עצמי של האתר, ולא דרך חברה מקצועית, הינו פחות מאובטח באופן מובהק ומאפשר לפורצים גישה קלה להגיע, לתקוף ולהפיל את האתר שלכם. חברות אחסון האתרים מחזיקות בטכנולוגיות ובתשתיות המאפשרות הגנה מפני מתקפות ולצד זאת עובדות מול אנשי אבטחת מידע אשר מעדכנים ומתחזקים את מערכות החברה.

כל מה שחשוב לוודא בנוגע לחברת אחסון אתרים.

ישנם מספר של קריטריונים ונתונים שחשוב לבדוק כאשר ניגשים לבחור את חברת אחסון האתרים. ראשית, חשוב לבחון את רמת האבטחה של החברה, זמינות השרתים של החברה (אשר אמורה להיות מסופקת על ידי החברה עצמה) ומהירות שרתי החברה (נתונים השוואתיים בין החברות ניתן למצוא ברחבי האינטרנט). בנוסף לנתונים אלה, כמובן שחשוב לבצע השוואה של מחיר שירות האחסון מצד החברה, לוודא שקיימת תמיכה טכנית 24/7 מצד חברת האחסון באמצעי תקשורת שונים ולהבין היכן ממוקמים שרתי החברה מבחינה גיאוגרפית ביחס לגולשים הפוטנציאליים של האתר שלכם.

Shopping Basket